שירות למזגנים נותני השרות המורשים של חברת תדיראן בירושלים!

שירות למזגנים נותני השרות המורשים של חברת תדיראן בירושלים!

בכל בית, משרד או חלל אחר בו מותקנת מערכת מיזוג נדרש מעת לעת שירות למזגנים. שירות זה עשוי להידרש בזמן אמת עקב תקלה במערכת המיזוג שמשפיעה על תפקודה, אולם נכון דווקא להיעזר בו כטיפול מונע, לצורך בדיקה תקופתית, ניקוי המערכת, ביצוע טיפול תקופתי למזגן ופעולות נוספות אשר יבטיחו הקדמת תרופה למכה ואת אריכות ימיו של המזגן.

כאשר נדרש שירות למזגנים, רבים תוהים האם לפנות לספק המזגן המקורי או למצוא מענה מקצועי בשוק החופשי. חשוב לדעת כי מזגן הוא מוצר יקר ומורכב אשר עם רכישתו חייב להיות מלווה באחריות. כל תקלה או תיקון מזגנים נדרש במסגרת תקופת האחריות כדאי לבצע אל מול הספק ונותן השירות הרשמי, הן על מנת להימנע מעלויות מיותרות והן על מנת להבטיח את שימור האחריות עד תומה.

יחד עם זאת, לאחר סיומה של האחריות המוגדרת, מומלץ לרכוש שירות למזגנים ללא מגבלה ומחויבות, על פי בחירה בגורם מנוסה, מקצועי המספק טווח מחירים הוגן.

בין השירותים הנדרשים למזגן:

 
התקנות – בין אם מדובר ברכישה של מזגן חדש ובין אם בהעברה של מזגן מסיבות שונות, שירותי התקנת מזגנים נדרשת לעתים וחשוב שתבוצע ביד מקצועית ומנוסה.

תיקון והחלפת חלקים – חשוב לוודא כי מדובר בטכנאי מזגנים מוסמך העובד עם חלפים מקוריים בהתאמה לסוג המזגן שברשותכם.

הוספת נקודות חשמל למזגן – בשל הכוח החשמלי הנדרש למזגן נקודת חשמל סטנדרטית אינה מספקת ויש צורך בקיבוע נקודת חשמל עמידה ובטוחה שתוכל לעמוד בעומס.

ניקוי עמוק למזגן – ניקוי כל חלקי המזגן והמאווררים והמסננות מפני הצטברות אבק, אבנית ומזיקים אחרים.

טיפול בצנרת למזגן – צנרת היא חלק חשוב בתשתית המזגן ונזקקת לתחזוקה ושירות על מנת להבטיח מעבר חופשי של האוויר דרכה.

 

תיקון מזגנים בירושלים מטכנאי קירור מורשים

 
בכל הזמנת שירות למזגנים יש לוודא כי מדובר בחברה מוכרת ובעלת מוניטין, אשר מעסיקה טכנאי קירור ומיזוג מורשים, חשמלאים מוסמכים ומספקת חלקי חילוף מקוריים ובעלי אחריות.

חברת אלרם היא חברה ותיקה וידועת שם, בעלת ציבור לקוחות מרוצים וממליצים, המספקת את כל סוגי השירות למזגנים, באחריות, באמינות ובמקצועיות ללא פשרות.

שירות למזגנים נותני השרות המורשים של חברת תדיראן בירושלים!

נותני שרות מקצועיים ומוסמכים למערכות מיזוג מתקדמות כגון VRF,חימום תת ריצפתי ועוד..

ליצירת קשר השאירו פרטים