כל השירותים

סיעוד אושר – כל השירותים

כגוף מקצועי, מנוסה ומוביל בתחום שירותי הסיעוד, הטיפול והעזרה השיקומית, אנחנו ב-סיעוד אושר, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים מקצועיים המותאמים באופן אישי למצבו הרפואי-בריאותי של כל אחד ואחת מלקוחותינו. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל שירותי הסיעוד והשירותים הנלווים להליך הסיעודי המוענקים לכם על ידינו.

שירותי סיעוד לקשיש–

 שירות זה מיועד לכלל אוכלוסיית הקשישים בישראל המוגדרים במצב סיעודי, והוא מותאם באופן אישי למצבו של הקשיש. השירות מוענק לרוב בבית הקשיש והוא מתנהל במסגרת שירותי סיעוד 24/7. במסגרת השירות אנו מקפידים על בניית תכנית סיעוד המותאמת לצרכי הקשיש, ועל מתן הדרכה מקצועית לבני המשפחה בכל הנוגע לקליטת המטפלת הסיעודית מטעמנו.

שירותי סיעוד ועזרה שיקומית לאחר מחלה או ניתוח–

שירות זה מיועד לאנשים המצויים לאחר הליכי אשפוז ממושכים בגין מחלה/תאונה או ניתוח, והוא מתקיים גם בבית הלקוח וגם בבתי החולים במידת הצורך. השירות מוענק לכם במסגרת שירותי סיעוד 24/7 והוא מותאם באופן אישי לצרכי השיקום של המטופל המוגדרים לנו על ידי הצוות הרפואי המטפל.

שירותי סיעוד, עזרה וטיפול לבעלי מוגבלויות–

 שירות מקצועי זה מיועד לאנשים בעלי מוגבלויות הנזקקים לשירותי סיעוד והשגחה לאורך כל שעות היממה, או לחילופין, במסגרת שירותי סיעוד על בסיס שעתי. השירות מיושם בבית המטופל, או לחילופין, במוסד הרפואי בו הוא נמצא.

שירותי אחיות להשגחת חולים–

שירות אחיות מוסמכות המוענק לכם לצרכי השגחת חולים בבתי החולים השונים בישראל. השירות מוענק במסגרת שירותי השגחה 24 שעות ביממה, או לחילופין, בהתאם לצרכי הטיפול וההשגחה הרצויים לכם.

סיעוד אושר- יחד איתכם לאורך כל הדרך
בנוסף לשירותי הסיעוד והעזרה השיקומית-רפואית שלנו, אנחנו ב-סיעוד אושר, מעמידים לרשותכם, בני משפחתו של הקשיש או של המטופל, מגוון נרחב של שירותי סיוע, ייעוץ והכוונה מקצועית. שירותים אלו נועדו להבטיח לכם את המסגרת הסיעודית האופטימאלית ביותר עבור צרכי המטופל ובני משפחתו הנוטלים חלק בהליך הסיעוד או השיקום.

אנחנו ב-סיעוד אושר קשובים לכל בקשה ודרישה מטעם בני המשפחה, ואנו ערוכים לטפל בכל עניין ועניין לאורך תקופת הסיעוד והעזרה השיקומית.

לרשותכם תמיד, סיעוד אושר!

החזרי תשלום מכל קופות החולים!

שירותי סיעוד לקשיש

שירותי סיעוד לאחר ניתוח

שירותי אחיות להשגחת חולים