פתרונות אוורור

מעבר לפתרונות מיזוג אויר ביתיות ותעשייתיות ישנם צרכים מיוחדים ופתרונות אוורור נוספים.

מספר דוגמאות לצרכים של פתרונות אוורור שונים ממיזוג ע”י מזגן: אוורור ביום קיץ חם מהרגיל או חלל של מפעל ספוג הדים, בחללים ספוגי עשן ובמפעלי ייצור למיניהם ועוד.

אולם, על מנת שמערכת מיזוג ואוורור תעבוד טוב גם בתנאים כאלה חשוב להבטיח שכל האביזרים המתלווים למערכת האוורור יכילו גם אבזור ופתרונות נכונים. ישנם צרכים בפליטת עשן וגזים שמצטברים בחללים ודואגים להותיר רק אוויר נקי, נטרול רעלים וריחות, הסעת וזרימת אויר בחללים סגורים, חממות, מחסנים גדולים ועוד. להלן פירוט אודות חלק מהפתרונות.

 

מפוח עשן עם תעלות פח

תעלות פח מיועדות לשחרור כל העשן שמגיע מחלל מסוים. באמצעותן ניתן יהיה לנתב את שאיבת העשן מכל חדר או חלל, בזמן שמצליחים להימנע מהתפשטות שלהם לכיוון החללים. בנוסף, ניתן לרכז את המפוח בכל מקום שנרצה בחלל.

 מפוח תעשייתי

מפוחים תעשייתיים מטרתם העיקרית לשאוב ולפלוט מזהמים מכל מיני תהליכי ייצור וכך לאפשר סביבה של עבודה הרבה יותר נעימה. מפוח תעשייתי ישמש למגוון צרכים, כגון:

  • תחלופה של אוויר למטרות אוורור כללי.
  • שאיבה של אוויר מזוהם ממפעלי ייצור.
  • שאיבה ופיזור ריח רע.
  • שאיבת של גז רעיל.
  • פינוי של עשן.
  • שינוי בלחץ האוויר.
  • ייבוש של האוויר.

 

מאווררי תקרה בייתים ותעשייתיים של חברת BIG ASS FANS

 

מאוורים תקרתים ביתיים ומשרדיים:

מאוורר התקרה הוא הפתרון המושלם לאוורור חללים קטנים ובינוניים כמו חדרי שינה, חדר עבודה, ועוד. המאוורר נשלט ע”י שלט אלחוטי ונח מאוד לשימוש

שלט אינפרא אדום – דק ומינימליסטי מאפשר שליטה מתוחכמת ב- 7 מהירויות סיבוב וכן בקביעת מצב שינה, תכנות טיימר, היפוך כיוון ומצב WHOOSH הייחודי המדמה משב רוח טבעית.

אפשרויות תלייה פשוטות ומובנות לתקרות שטוחות או משופעות בגובה 2.6 מטרים ומעלה.

 

מאווררים תעשייתיים

אוורור יעיל במרכז לוגיסטי, כזה שנועד למקסם גם את היכולות הטכנולוגיות וגם את תפוקת העובדים, הוא אתגר לא פשוט. בין אם העסק שלכם מתמחה באחסנה, הפצה, תחזוקה, אריזה או כל דבר אחר הדורש חלל גדול, הפתרונות של מאווררי BIGASSFANS נועדו לחסוך לכם בעלויות וגם לשמור על סביבה נעימה שתתרום לעבודה אפקטיבית מסביב לשעון.

המאווררים הענקיים של BIGASSFANS המשווקים בקוטר של עד 7.3 מטרים, מערבלים את האוויר בחלל – מהרצפה עד התקרה ומקיר לקיר, גם אם הוא עמוס במכונות או בסחורה. המאווררים שלנו יודעים איך להגיע לכל פינה, שומרים בעקביות על טמפרטורה נעימה והם כלי עזר חשוב בשמירה מפני נזקי הלחות.

והכי חשוב – מי שיבחינו מיד בהבדל יהיו העובדים שלכם. עם המאווררים של BIGASSFANS הם ייהנו מתחושת קרירות בתקופת הקיץ, וכל זה בלי הרעש שבדרך כלל מלווה מאווררים תעשייתיים.

בימי החורף, סיבוב איטי יותר של המאווררים יפזר ביעילות את האוויר החם שמצטבר באזור התקרה ויקטין את הוצאות החימום שלכם בכ-30%.

ליצירת קשר השאירו פרטים