טכנולוגיות שונות

מכשירי חשמל בכלל ומערכות מיזוג אוויר וקירור בפרט נשענים על מערכות וטכנולוגיות שונות, המתפתחות בעידן של קדמה טכנולוגית, ובזכות זאת מתאפשרת הן נוחות שלא הייתה קיימת בעבר והן עלויות שוות לכל כיס, בזכות זמינות הטכנולוגיה.

האפשרות לשלוט במזג האוויר, שנראתה בעבר בלתי אפשרית, חודרת כיום לכל בית בישראל ובעולם, כאשר הטכנולוגיות הנוספות שהולכות ומתפתחות מאפשרות את יישום הטכנולוגיה באופן אקולוגי וירוק יותר, תוך ניצול מקורות אנרגיה טבעיים, חיבור לנראות ועיצוב ועלויות משתלמות.

טכנולוגיית אינוורטר

טכנולוגיית אינוורטר היא בין הטכנולוגיות הפופולאריות בתחום מערכות מיזוג האוויר לבית, וזאת בזכות אלמנטים ההופכים אותה לחסכונית במיוחד. טכנולוגיה זו מתבססת על המרתו של זרם חליפין בזרם ישר, המספק מהירויות משתנות, ללא צורך בכיבוי ואיפוס של המערכת. בעת שינוי בעוצמות התפעול של המזגן, בניגוד למזגנים אחרים המאפסים את עצמם ומופעלים מחדש, מזגני אינוורטר חכמים דיים לעשות את השינוי תוך כדי תנועה, אלמנט שחוסך עשרות אחוזים בצריכת האנרגיה של המזגן. מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר גם שקטים במיוחד, יתרון בולט נוסף שלהם.

טכנולוגיית מולטי מאייד

טכנולוגיה זו מאפשרת חיבור של יחידה חיצונית אחת למספר יחידות פנים ובכך בעצם ליצור ניצול ומיצוי מקסימלי של האנרגיה לקירור ולשליטה בחללים גדולים ומפוצלים. טכנולוגיית מולטי מאייד מגיעה במספר מערכות וטכנולוגיות שונות היוצרות מזגנים עיליים ומזגנים מרכזיים ומיני מרכזיים, לשליטה בבתי מגורים ובחללים ארגוניים.

Variant Refrigerant Flow – VRF טכנולוגיית

טכנולוגיה זו מתבססת על שיטת נפח גז משתנה, אשר יוצרת וויסות של הטמפרטורה על ידי שינוי בנפח הגז, טכנולוגיה זו יוצרת שמירה על יציבות של הטמפרטורה, וחיסכון בצריכת החשמל.

 חברת אלרם מובילה את שוק המיזוג בירושלים ובסביבתה, תוך היכרות מקצועית ומקיפה עם כל סוגי הטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, במטרה לספק ללקוחותיה מערכות מיזוג איכותיות וחסכוניות מן השורה הראשונה, לרבות שירותי ייעוץ וליווי בבחירה, אחריות מקיפה ושירות תחזוקה ותיקונים הן בתקופת האחריות והן לאחריה, במקרה הצורך. חברת אלרם עומדת לרשות לקוחותיה במקצועיות ובשירותיות.

ליצירת קשר השאירו פרטים