שירות למוצרי חשמל

 
מכשירי חשמל הם הדרך שלנו לעולם של נוחות באמצעות ניצול הטכנולוגיות המתקדמות, ואלו נמצאים בכל תחומי החיים. מכשירי החשמל לבית שבעבר היוו סמל סטאטוס ויוקרה הם כיום חלק מחבילת בסיס לכל בית מגורים בישראל, החל ממקרר ותנור, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מדיח כלים, מערכת מיזוג ושלל מוצרים נוספים.

כאשר אחד מן המכשירים הללו מראה סימני מצוקה עולה השאלה האם כדאי לעשות שימוש בחברות ואנשי מקצוע המספקים שירות למכשירי חשמל או לבחור ברכישה של מוצר חדש. התשובה טמונה בגורמים רבים, בניהם ערכו של המוצר לצד אופי הבעיה ועלות התיקון. בניגוד לנהוג לחשוב, שירות למוצרי חשמל אינו בהכרח שירות יקר ובלתי משתלם, וכימות באחוזים של עלויות התיקון לרוב יתגלה כמשתלם יותר מרכישת מוצר חדש.

 
תיקון או שירות למוצרי חשמל
 

תיקון מוצרי חשמל

 
אין צורך לחפש צדיקים באינטרנט וגם לא לתהות האם הטכנאי החביב שתיקן בעבר את מכונת הכביסה והוציא את ערימת המטבעות והגרביים שנעלמו בתוף, ידע לתת טיפול דומה למדיח הכלים שהחליט גם לשטוף את הרצפה ולהשפריץ מים לכל עבר. כדאי ונכון לשמור קרוב את הפרטים של חברה מסודרת המעסיקה טכנאים מוסמכים ומספקת שירות למוצרי חשמל- לכל המוצרים באשר הם, תחת קורת גג מקצועית אחת.

חשוב לדעת כי מכשירי החשמל הביתיים נשענים כולם על טכנולוגיות דומות, הייבוא בישראל כולל דגמים בעלי שמות שיווקיים רבים, אולם בסופו של יום מתבסס על אותם יצרנים בינלאומיים, אשר טכנאי מקצועי ומוסמך למכשירי חשמל, מכיר היטב וידע לתפעל ולתקן בקלות.

עלות של תיקון למוצר חשמלי ביתי מורכבת מעלות הביקור וזמן ההשקעה של טכנאי השירות, לצד עלות חלקי החילוף במידה ויידרש לעשות באלה שימוש. ייתכנו מקרים בהם התיקון לא יוכל להתבצע בבית הלקוח והמכשיר ינדוד למעבדת השירות המקומית לצורך אבחון, טיפול ותיקון, מה שיתבצע בתיאום מול הלקוח.

 

טכנאים מוסמכים עבור טיפול במוצרי חשמל

 
חברת אלרם מובילה את תחום התיקונים והשירות למכשירי חשמל בירושלים, מבשרת, מודיעין והסביבה, באמצעות צוות רחב ומקצועי של טכנאי קירור, מיזוג וחשמל המספקים שירות מקצועי בלתי מתפשר, באדיבות וביעילות. באלרם מספקים שירות למוצרי חשמל לצד כל סוגי השירותים למזגנים.